Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Polska w budowie w Czarnkowie

Redaktor admin on 17 Sierpień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W poniedziałek 15.08.2011 r. poseł Adam Szejnfeld i Małgorzata Janyska wraz z członkami Platformy Obywatelskiej zbierali podpisy pod listami poparcia kandydatów do Sejmu i Senatu. Rozdawano także broszury „Polska w budowie” realizując akcję informacyjną PO ukazującą, jak zmienił się nasz kraj w ostatnich czterech latach rządów Platformy Obywatelskiej.

Przez najbliższe tygodnie będziemy prezentowali mieszkańcom naszego regionu, co udało się już do tej pory wybudować w Polsce i w Wielkopolsce. Jednocześnie chcemy rozmawiać o tym jakie jeszcze inwestycje powinny zostać dokonane. Chcemy bowiem to dzieło budowy i modernizacji naszego kraju kontynuować. Przy tej okazji zbieramy również podpisy poparcia pod naszymi listami. – mówił dziennikarzom poseł Adam Szejnfeld.

Przechodnie pozytywnie reagowali na widok niebieskiego parasola Platformy w czarnkowskim parku. Ilości zebranych podpisów oraz słowa zadowolenia, które padały z niejednych ust pokazuję, że czarnkowsko-trzcianecka PO cieszy się ogromnym poparciem. Mieszkańcy chętnie zatrzymywali się i składali podpisy poparcia.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)