Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

POlska wygrała

Redaktor admin on 10 Październik, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Mam w tej chwili dwie refleksje. Po pierwsze jest to zwycięstwo historyczne dla Polski, bowiem nigdy w przeszłości, od końca I wojny światowej, żadna koalicja nie powtórzyła zwycięskiego wyniku. To sukces wiec historyczny. Po drugie natomiast i co najważniejsze – Polacy pokazali, że stawiają na tych, którzy się dobrze sprawdzili, na tych co potrafili nasz kraj przeprowadzić przez okres kryzysu i katastrof, postawili na tych, co rządzili spokojnie, rozsądnie, racjonalnie i odpowiedzialnie. Polacy postawili na tych, którzy pracują na polski sukces w przyszłości a nie na tych, dla których ważniejsza jest zawiść, zemsta, ściganie, wojna polsko-polska… To sukces więc nie tylko Platformy Obywatelskiej, ale to sukces całej Polski i wszystkich Polaków – tak komentował wyniki sondażu podanego o godzinie 21:00 poseł Adam Szejnfeld.

Wygrała dobra praca i odpowiedzialne rządy. Wyniki sondażowe pokazują, że Platforma Obywatelska cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród społeczeństwa. Dzisiejsze zwycięstwo, to zwycięstwo rosnącej gospodarki i rozwijającej się Polski, a więc i uznanie dla rządów Platformy Obywatelskiej. Dzięki niemu Platforma będzie mogła nadal prowadzić działania, dzięki którym nasz kraj wyszedł obronną ręką ze światowego kryzysu, mówił poseł Adam Szejnfeld na wieczorze wyborczym w Biurze Parlamentarnym Platformy Obywatelskiej w Pile.

Jest to również wielkie zwycięstwo Adama Szejnfelda, posła ziemi pilskiej, dzięki któremu region Północnej Wielkopolski w ciągu ostatnich kilku lat znacznie rozwinął się gospodarczo. Z jego inicjatywy powstawały Specjalne Strefy Ekonomiczne, realizowano kolejne inwestycje dające nowe miejsca pracy, budowano drogi i obiekty sportowe. Poseł Adam Szejnfeld jest również mecenasem kultury i sztuki.

Podczas wieczoru wyborczego w Biurze na ul. Śródmiejskiej 20/1 w Pile obecni byli członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej. Z wielką radością przyjęli oni pierwsze, opublikowane wyniki wyborów. Wszyscy gratulowali posłowi Adamowi Szejnfeldowi oraz senatorowi Mieczysławowi Augustynowi wyników w skali kraju. Obecnie natomiast zliczane są wyniki okręgowe.

Według wstępnych wyników OBOP dla TVN i TVP Platforma Obywatelska otrzymała poparcie 39,6% Polaków głosujących w ostatnich wyborach parlamentarnych. Pomimo tego, że są to dopiero wyniki sondażowe, to już widać, że Platforma Obywatelska zdecydowanie wygrała wybory.

Komentując wynik Ruchu Palikowa poseł Szejnfeld powiedział – Niektórzy nazywają Ruch Palikota „Samoobroną Miejską” w przeciwieństwie do tej, którą nazywano wiejską. Do tej pory sam Janusz Palikot pokazywał, że jest politykiem nieprzewidywalnym, potrafiącym działać przede wszystkim na nutach emocji. Dlatego używał różnych rekwizytów, happeningów. Czy będzie kontynuował tę politykę, trudno mi powiedzieć, ale obawiam się, że tak. W związku z tym w Sejmie być może będziemy mieli mniej spokojnych obrad, a więcej różnego rodzaju zjawisk teatralnych. Oczywiście nie chciałbym, żeby tak było.

Jako dramatyczną porażkę uznał natomiast wynik Sojuszu Lewicy Demokratycznej. To klęska programowa i kadrowa lewicy – komentował poseł Szejnfeld.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

2 Komentarzy do “POlska wygrała”

  1. Gratulacje!!!!!!!!!Barbara Bartel autorka i prowadzaca progam goraca rozmowa tygodnia w WPNA RADIO CHICAGO

  2. Mariusz mówi:

    OK gratuluję :) tylko przestańcie tytułować p.Bartoszewskiego “profesorem” dziwny nawyk. Premier do Bartoszewskiego “profesorze” inni poslowie PO także. Czy zawłaszczenie tytułu “profesor” nie jest przestępstwem? W sprawie Prezydenta Kwaśniewskiego pamiętam jakie larum podnosiła cała prawica, szczególnie posłowie PO. Natomiast w przypadku Bartoszewskiego akceptują tak naganne zachowanie.
    Pozdrawiam

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)