Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Poselskie spotkanie Szejnfelda z radnymi w Pile

Redaktor admin on 15 Maj, 2015 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Adam Szejnfeld, poseł do Parlamentu Europejskiego w dniu 14 maja br. spotkał się w Pile z radnymi miasta i powiatu pilskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej, wziął udział także w debacie publicznej na temat przyszłości struktury administracyjnej powiatu pilskiego oraz statusu prawnego miasta Piły. Wielkopolska, to moje miejsce w Polsce – zawsze podkreśla Adam Szejnfeld. Dlatego w tym dniu przebywał także w Poznaniu, gdzie m.in. odbył spotkanie w Towarzystwie im. Hipolita Cegielskiego oraz wziął udział w uroczystościach upamiętnienia 75 rocznicy sowieckiego mordu funkcjonariuszy poznańskiej Policji Państwowej.

Podczas rozmów z radnymi w Pile poruszano kwestie opracowywanej aktualnie strategii rozwoju miasta Piły,  poruszono także temat senackiego projektu ustawy mającej na celu umożliwienie zmiany statusu prawnego powiatów ziemskich na grodzkie, w niektórych jednostkach administracji samorządowej w Polsce.

Omówiono także wyniki I tury wyborów prezydenckich i sprawy związane z kampanią w II turze. Europoseł Szejnfeld zachęcał radnych do jeszcze bardziej wzmożonej aktywności podczas ostatnich dni kampanii wyborczej pana prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Marta Łasak

asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)