Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Powstanie Muzeum Historii Ziemi w Poznaniu

Redaktor admin on 12 Grudzień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Jak co roku, Parlamentarzyści Ziemi Wielkopolskiej spotkali się z Władzami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spotkanie odbyło się 8 grudnia br w Collegium Minus. Wśród zaproszonych gości był również poseł Adam Szejnfeld, który z Uniwersytetem związany jest od dawna.

Dzięki dorocznym spotkaniom z władzami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, największej i najstarszej uczelni w Wielkopolsce, mamy okazję do zapoznania się z obecną jej sytuacją. Jako parlamentarzyści tej ziemi nie tylko powinniśmy, ale mamy obowiązek dbać o jej rozwój, a rozwój wiąże się przecież z edukacją, nauką i wiedzą, mówił poseł Adam Szejnfeld

Podczas spotkania Władze Uniwersytetu nakreśliły aktualne problemy, z jakimi boryka się uczelnia oraz całe szkolnictwo wyższe, lecz głównym punktem obrad była prezentacja przez prof. dr hab. Jerzego Fedorowskiego koncepcji budowy w Kampusie Morasko „Muzeum Historii Ziemi”.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)