epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Protest transportowców w Brukseli

Redaktor admin on 10 Styczeń, 2019 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W dniu 10.01. br. przed Parlamentem Europejskim w Brukseli odbył się protest transportowców z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, w tym z Polski. Wyrażają oni swój sprzeciw wobec nowych unijnych regulacji (tzw. Pakietu mobilności), które zaproponowała Komisja Europejska i które były dzisiaj przedmiotem głosowań w Komisji Transportu Parlamentu Europejskiego.

Niestety, po raz kolejny mamy w Europie do czynienia z protekcjonizmem powodującym zaburzenie wolnej konkurencji. Nadmierne obciążenia administracyjne, organizacyjne i finansowe, z którymi muszą się borykać transportowcy to cios w idee leżące u podstaw Wspólnego Rynku i Unii Europejskiej. – uważa Adam Szejnfeld, europoseł z Wielkopolski, który identyfikuje się ze stanowiskiem protestujących.

Mateusz Grzelczyk

Asystent Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

Bruksela – Strasburg

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld

#Transport #Transportowcy #Praca #Pracownicy #Pracodawcy #RynekPracy #Zatrudnienie #MŚP #WspólnyRynek #Rozwój #Przyszłość #Przedsiębiorczość #Bruksela #KomisjaEuropejska #ParlamentEuropejski #PE #UniaEuropejska #UE #EPP #EPL #PlatformaObywatelska #PO #AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)