Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Rekordowe poparcie!

Redaktor admin on 2 Wrzesień, 2023 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Dziękuję, bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy zbierali podpisy oraz tym, którzy udzielili nam poparcia, w kilka dni bowiem zebraliśmy w Okręgu Pilskim ponad 15.000 podpisów poparcia naszych kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu. To rekord nad rekordy, który świadczy o olbrzymim poparciu Koalicji Obywatelskiej i Paktu Senackiego w naszym okręgu – mówi Adam Szejnfeld, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Regionu Wielkopolska, kandydat Koalicji Obywatelskiej i Paktu Senackiego na senatora w Okręgu Wyborczym nr 88 z siedzibą w Pile.

W Okręgowej Komisji Wyborczej w Pile zarejestrowaliśmy 10.550 podpisów poparcia pod listą do Sejmu, przy wymaganych 5.000 oraz aż 5.005 podpisów poparcia pod kandydaturą senatora Adam Szejnfelda, przy wymaganych 2000! – informuje Rafał Zdzierela, który z upoważnienia Pełnomocnika Wyborczego Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska, PO, .N, iPL, Zieloni, zarejestrował listy Koalicji Obywatelskiej i Paktu Senackiego w Okręgowej Komisji Wyborczej w Pile.

Różnica w liczbie podpisów pod listą do Sejmu i do Senatu wynika tylko z tego faktu, iż okręg wyborczy nr 38 do Sejmu liczy 11. powiatów, a okręg wyborczy do Senatu nr 88, to 5. powiatów. W obu przypadkach uzyskaliśmy poparci grubo dwa razy większe niż wymagane – dodaje Rafał Zdzierela.

Dziękuję wszystkim, którzy podpisali listy poparcia pod kandydatkami i kandydatami Koalicji Obywatelskiej oraz Paktu Senackiego do Sejmu i Senatu. Wasze podpisy to wyraz zaufania i nadziei na lepszą przyszłość dla naszego kraju. Dziękuję też naszym działaczom, członkom i sympatykom, którzy zbierali podpisy poparcia pod listami kandydatek i kandydatów Koalicji Wyborczej i Paktu Senackiego w naszym Okręgu Wyborczym nr 38 i 88. Jestem wdzięczny za wasze zaangażowanie i wsparcie. Razem możemy zmienić Polskę na lepsze. Niech żyje wolna i demokratyczna Polska! – przekazuje swoje słowa uznania senator Adam Szejnfeld.

****

Kandydat do Senatu – Okręg Wyborczy nr 88.

Senator Adam Szejnfeld, jest kandydatem do Senatu RP z ramienia Koalicji Obywatelskiej i Paktu Senackiego. Pakt Senacki’2023, to sojusz wyborczy Koalicji Obywatelskiej (Platforma Obywatelska, N, iPL, ZIELONI) oraz Nowej Lewicy, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polska 2050 (Trzecia Droga) na wybory do Senatu RP w 2023 roku. Pakt Senacki rekomenduje w całej Polsce wspólnych kandydatów Opozycji Demokratycznej do Senatu RP.

Kandydatki i kandydaci Koalicji Obywatelskiej w Okręgu Wyborczym nr 38 do Sejmu RP:

Jakub Rutnicki, Maria Małgorzata Janyska, Piotr Głowski, Marta Magda, Henryk Szopiński, Ewa Czopek, Katarzyna Woźniak, Przemysław Renn, Adrian Urbański, Michał Przybylak, Filip Szymczak, Wioletta Szukajło, Magdalena Kułakowska, Aleksander Kozicz, Małgorzata Florysiak, Szymon Erenc, Tomasz Matusiak, Sławomir Górny.

Kamila Łańska

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.tiktok.com/@szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)