Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Senator Szejnfeld w Miasteczku Krajeńskim i w Łobżenicy.

Redaktor admin on 7 Grudzień, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Działania proekologiczne to działania podejmowane w celu poprawy warunków życia ludności poprzez poprawę kondycji środowiska naturalnego. Tak właśnie działa gmina Łobżenica.

Senator Szejnfeld razem z marszałkiem Jackiem Bogusławskim miał przyjemność wzięcia udziału wręczenia nagrody głównej i certyfikatów dla gminy Łobżenica. „Powstańcy Wielkopolscy z Gminy Łobżenica” to projekt, który zyskał największe uznanie w oczach kapituły konkursu Urzędu Marszałkowskiego „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”. Laureatami zostali również Pszczelarze z Łobżenicy za projekt Łobżenica miodem stoi!

Podczas spotkania w Łobżenicy, została podpisana też kolejna umowa na działania z zakresu programu „Standardy obsługi inwestora w jednostkach samorządu terytorialnego (JST) Województwa Wielkopolskiego”. To program współfinansowany przez Unię Europejską, który pozwoli udoskonalić jakość procesu świadczenia usług administracyjnych istotnych dla obsługi inwestora. Umowa została podpisana pomiędzy burmistrzem Łobżenicy, Piotrem Łososiem a Jackiem Bogusławskim marszałkiem województwa Wielkopolskiego w obecności senatora Adama Szejnfelda Wiceprzewodniczącego Komisji Gospodarki.

Ale na tym Łobżenickie spotkanie się nie zakończyło… Tereny inwestycyjne, świetlica wiejska, gminny zespół sportowy wraz z boiskami, kortami i zapleczem socjalnym na najwyższym poziomie, a także na przykład długo oczekiwana droga… Piotr Łosoś, burmistrz Łobżenicy, to właściwy człowiek na właściwy miejscu! Senator podziękował za jego pracę i pogratulował mieszkańcom świetnego gospodarza!

Miasteczko Krajeńskie także wzięło udział w programie stworzonym przez Urząd Marszałkowski pt. „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” to konkurs z 20-to letnią tradycją. Celem tego konkursu jest przede wszystkim propagowanie wiedzy proekologicznej i prokulturowej oraz zachęcenie środowisk lokalnych do podejmowania wspólnych działań na rzecz ochrony środowiska i dziedzictwa kulturowego naszego regionu. Serce rośnie, gdy widać chęć szerzenia kultury u osób w każdym przedziale wiekowym, a przede wszystkim w tak małych miasteczkach jakim jest min. Miasteczko Krajeńskie.

W tegorocznej edycji wśród laureatów znalazły się m. in. Koło Gospodyń Wiejskich w Miasteczku Krajeńskim, Gminny Dom Kultury w Miasteczku Krajeńskim, Gminny Dom Kultury oraz Gminna Biblioteka Publiczna i Ochotnicza Straż Pożarna w Brzostowie. Nagrody wręczono w obecności wójta gminy Krzysztofa Oświęcimskiego oraz przewodniczącego Rady Gminy Szymona Kunka. Senator Szejnfeld przekazał w ramach dodatku do nagrody marszałka autorską książkę z autografem pt.: “Kapsuła czasu”.

Anna Karmowska

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7/4

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)