Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Silne osobowości do samorządu

Redaktor admin on 27 Wrzesień, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Silne osobowości i doświadczeni samorządowcy, to znak rozpoznawczy kandydatów Platformy Obywatelskiej w najbliższych wyborach samorządowych. Takimi osobami są niewątpliwie starosta leszczyński Krzysztof Piwoński, który jest liderem listy do Sejmiku Wojewódzkiego w okręgu leszczyńskim oraz Andrzej Pospieszyński, były starosta gostyński – uważa poseł do Parlamentu Europejskiego Adam Szejnfeld, wiceprzewodniczący PO w Wielkopolsce. Eurodeputowany spotkał się ze Krzysztofem Piwońskim i Andrzejem Pospeiszyńskim w dnu 26 września br. w Lesznie i w Gostyniu.
Krzysztof Benedykt Piwoński ukończył administrację w Wyższej Szkole zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Od początku swojej kariery zawodowej był związany z administracją państwową – przez 2 kadencje był burmistrzem Miasta i Gminy Rydzyna; od 2006 r. pełni funkcję starosty powiatu leszczyńskiego. Jest członkiem wielu lokalnych organizacji m. in. społecznych komitetów na rzecz rozwoju infrastruktury lokalnej. Prowadził również firmą konsultingową zajmującą się m. in. pozyskiwaniem funduszy i realizacją licznych inwestycji, współpracując z tym zakresie z kilkudziesięcioma jednostkami samorządu terytorialnego różnego szczebla.
Andrzej Jan Pospieszyński ukończył Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie na wydziale geodezji. Był radnym oraz członkiem I Zarządu Gminy Gostyń. W 1999 r. został pierwszym starostą gostyńskim. Przez trzy lata pełnił funkcję zastępcy burmistrza Gostynia. Jest członkiem wielu lokalnych organizacji m. in. Stowarzyszenia Miłośników Świętogórskich Zabytków oraz Muzeum bł. Edmunda Bojanowskiego. Jest członkiem Stowarzyszenia Rzeczoznawców w Poznaniu
Marta Łasak
asystentka posła do Parlamentu Europejskiego Adam Szejnfelda
www.szejnfeld.pl
www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)