Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Skrzydlata Piła

Redaktor admin on 29 Sierpień, 2021 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Kiedyś to wy walczyliście o niepodległość i wolność Polski, potem i teraz wasi młodsi koledzy walczą o wolność i demokrację już w wielu miejscach na świcie. Zasługi w tym wielkim dziele trudno przeceniać, dzisiaj zatem jest dzień oddawania wam szacunku i hołdu. Trzeba jednocześnie wyrazić nadzieję, że już nigdy polscy lotnicy nie będą musieli walczyć o niepodległość naszego kraju i jako żołnierze byli członkami jedynie pokojowych misji, a pozostali realizowali swoje ambicje w lotnictwie cywilnym – mówił podczas obchodów Święta Lotnictwa Polskiego w Pile, senator Adam Szejnfeld.

Wszędzie w Polsce cenimy sobie i szanujemy lotników, ale my tu, w Pile szczególnie. Święto Lotnictwa Polskiego, to u nas wielkie wydarzenie. „Skrzydlata Piła” bowiem żyje w sercach wielu z nas. Dziękujemy za wasz trud, pracę i służbę, dziękujemy lotnikom i pracownikom naziemnemu, żołnierzom i cywilom, dziękujemy wszystkim, którzy budują wielki etos polskiego lotnictwa – mówił senator Szejnfeld.

Prezydent Piły dołączył do życzeń senatora Ziemi Pilskiej podnosząc jednocześnie bardzo ważną, miastotwórczą rolę pilskiego lotniska. To infrastruktura, która nadal służy lotnictwu, ale też sportowi i nauce – mówił Piotr Głowski, prezydent Piły.

Uroczystości prowadził Prezes Zarządu Oddziału Pilskiego Stowarzyszenia Seniorów Lotnictwa Wojskowego - płk Jan Ficerman.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#ŚwiętoLotnictwaPolskiego #Lotnicy #Piloci #Piła #Wielkopolska #SkrzydlataPiła #senatorSzejnfeld #Szejnfeld #Lotnictwo

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)