Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Sopot w Czarnkowie.

Redaktor admin on 13 Sierpień, 2023 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

„Dni Ziemi Czarnkowskiej” – w bogatym artystycznie programie, oprócz wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, przewidziano także oddanie do użytku nowego amfiteatru, mieszczącego się w Parku im. Stanisława Staszica w Czarnkowie. Stanął na miejscu „starego” amfiteatru, który służył miejscowej społeczności przez ostatnie 56 lat. W uroczystości udział wziął m.in. senator Adam Szejnfeld.

Nowy, czarnkowski amfiteatr, przypomina mi swoją architekturą ten z Spotu. Życzę zatem, aby i tu, w Czarnkowie, służył nie tylko kulturze, sztuce, rozrywce oraz społecznej integracji, ale też i promocji Czarnkowa oraz Ziemi Czarnkowskiej w Wielkopolsce i Polsce – mówił gratulując samorządowcom nowej inwestycji senator Adam Szejnfeld.

W miejscu wysłużonego amfiteatru z czasów PRL w Czarnkowie powstał nowy obiekt z dwiema zadaszonymi scenami, nowoczesnym budynkiem socjalnym oraz widownią na prawie 2000 osób. Obiekt posiada aż dwie sceny, a jego dach jest wykonany w technologii membranowej. Są też panele fotowoltaiczne, które na co dzień mają zapewnić pełne oświetlenie obiektu. Podczas Dni Ziemi Czarnkowskiej wystąpi na nim pierwszy raz wielu artystów, gwiazdą natomiast sobotniego wieczoru był zespół Lady Pank.

Kamila Łańska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

www.tiktok.com/@szejnfeld

www.youtube.com/@SenatorSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)