Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Sport to zdrowie, wiedzą to w Złotowie!

Redaktor admin on 18 Wrzesień, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Adam Szejnfeld odwiedził Ziemię Złotowską – Krajenkę oraz Złotów. W Krajence rozmawiał z burmistrzem Stefanem Kitelą na temat bieżących spraw miasta i gminy
oraz powiatu, natomiast w Złotowie wziął udział w uroczości oddania do użytku dwóch obiektów zrealizowanych w ramach programu „Szatnia na medal”.
Adam Pulit, burmistrz Złotowa, Jacek Bogusławski, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Adam Szejnfeld, senator Wielkopolski Północnej wzięli udział w uroczystym otwarciu oraz oddaniu do użytku dwóch obiektów sportowych wykonanych w ramach programu „Szatnia na medal”.
W uroczystości otwarcia obiektów nie mogło zabraknąć także samorządowców m.in. w osobach pani Małgorzaty Sameć, wicestarosty złotowskiego oraz radnych Henryka Szopińskiego i Pawła Owsianego. Co najważniejsze jednak, w spotkaniu udział wzięli przede wszystkim prezesi i trenerzy poszczególnych dyscyplin sportowych działających w Złotowie, a przecież to właśnie im mają służyć oddane do użytku obiekty. Obecni byli m.in.: Adam Ziółkowski, Karol Wrzalik, Henryk Rogala, Tomasz Tetzlaff i Piotr Pokajewicz.
„To niezwykle ważne przedsięwzięcie służące przede wszystkim sportowcom, ale i wszystkim mieszkańcom. Gratuluje zatem nowych inwestycji i życzę, aby to miejsce nieprzerwanie tętniło życiem na rzecz całej Ziemi Złotowskiej – mówił senator Adam Szejnfeld.
Program „Szatnia na medal” to działanie Samorządu Województwa Wielkopolskiego skierowane do samorządów lokalnych, którego celem jest poprawa warunków
ogólnodostępnych budynków szatniowo – sanitarnych przy obiektach sportowych. Tak też stało się w Złotowie. Miasto Złotów, otrzymało dotację z programu Urzędu
Marszałkowskiego pt.: „Szatnia na medal” w kwocie 100 000 zł. Dotacja ta przeznaczona została na podniesienie standardu szatni w obiektach ZCAS przy al. Mickiewicza i przy ul. Wioślarskiej.

Anna Karmowska
Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7/4

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)