Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szczęśliwa trzynastka!

Redaktor admin on 9 Październik, 2023 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Senator Adam Szejnfeld, patron honorowy Targów Pracy i Kariery w Pile wziął udział w otwarciu ich XIII edycji. Targi były jednocześnie elementem obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Pile.

Traktuję rynek pracy jako jeden z najważniejszych elementów systemu gospodarczego i nie tylko dla pracobiorców i pracodawców, le także i dla państwa. Gratuluję zatem włodarzom Piły organizacji corocznych Targów Pracy i Kariery ciesząc się jednocześnie, że jestem patronem honorowym tej ważnej inicjatywy – mówił podczas uroczystości otwarcia Targów senator Adam Szejnfeld, były wiceminister gospodarki, a obecnie wiceprzewodniczący senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności.

Celem targów jest zapobieganie bezrobociu, pomoc przyszłym pracownikom w znajdowaniu pracy marzeń oraz ułatwienie celnego wyboru przyszłego pracodawcy. Odwiedzający mieli możliwość porozmawiania z ekspertami i doradcami zawodowymi, pośrednikami pracy, specjalistami ds. rozwoju zawodowego jak również można było zapoznać się z ofertami firm szkoleniowych, często finansowanymi z środków unijnych, a także i ofertami służb mundurowych. W trakcie targów pracy odbywały się również liczne szkolenia.

Uroczystego otwarcia Targów Pracy i Kariery oraz udział w targach wzięli organizatorzy: prezydent Piły, Piotr Głowski, wiceprezydent Piły, Beata Dudzińska i przewodnicząca Rady Miasta Piły, Maria Kubic oraz goście, a wśród nich senator Adam Szejnfeld i posłanka Małgorzata Janyska.

Kamila Łańska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)