Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld gościem honorowym Ogólnopolskiego Forum Biznesu w Warszawie

Redaktor admin on 12 Grudzień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W Warszawie odbyło się Regionalne Forum Biznesu, które zamknęło cykl 16 spotkań z przedsiębiorcami we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce. Całość zapoczątkowana była w maju tego roku przez Krajową Izbą Gospodarczą, we współpracy z Roadshow Polska, Bankiem Millennium oraz przedstawicielami wojewódzkich władz samorządowych. Forum odbyło się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Banku Światowego, a jego warszawskiej edycji udział wzięło ponad 400 osób. Gościem honorowym konferencji był poseł Adam Szejnfeld, który został poproszony przez organizatorów Forum o wystąpienie pt. „Trzy lata na reformy – epokowa szansa dla Polski, wyzwanie dla rządu”.

„Nigdy nie było tak źle, dlatego nigdy nie było tak dobrze” – od tych słów rozpoczął swoje wystąpienie poseł Adam Szejnfeld. Prezentował on w swoim referacie pogląd, że obecny kryzys jest wielką szansą dla Polski, by wzmocnić swoją gospodarkę oraz znaczenie polityczne na arenie międzynarodowej. Poseł zaprezentował też dokonania minionej kadencji rządu oraz zaprezentował konieczne reformy do podjęcia w najbliższej przyszłości.

Regionalne Forum Biznesowe jest doskonałą okazją, by rozmawiać o szansach i barierach rozwoju przedsiębiorczości. Spotkania te umożliwiły budowanie relacji między samorządem a przedsiębiorcami oraz wymianę doświadczeń. Bez współpracy wszystkich tych podmiotów nie możemy mówić o rozwoju przedsiębiorczości, a dzięki wymianie doświadczeń, możliwe będzie wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, tak bardzo potrzebnych dla całej gospodarki, mówił po odbytym forum poseł Adam Szejnfeld.

****

Poseł Adam Szejnfeld jest autorem „Pakietu na rzecz przedsiębiorczości”. Dzięki tak głęboko idącym zmianom polskiego prawa, posłowi udało się wprowadzić wiele udogodnień dla przedsiębiorców. Mimo, że pracownicy urzędów niechętnie wcielają w życie nowe przepisy, to jednak już widać pozytywne efekty dokonanych zmian. Nie może zatem dziwić, że poseł Adam Szejnfeld został poproszony przez organizatorów Forum o wygłoszenie głównego referatu pt. „Trzy lata na reformy – epokowa szansa dla Polski, wyzwanie dla rządu”

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)