epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld na wyspie

Redaktor admin on 13 Sierpień, 2019 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

100.000 działkowiczów w Wielkopolsce, ponad 16.000 działkowiczów na ponad 80 Rodzinnych Ogrodach Działkowych w samej Pile… Ta skala pokazuje, jak ważna jest dla ludzi odpoczynek, rekreacja, a przede wszystkim rodzinny kontakt na łonie natury. A pomyśleć, że jeszcze tak niedawno próbowano im to wszystko zabrać! – mówi Adam Szejnfeld, wieloletni poseł i europoseł Ziemi Pilskiej.

Na pilskiej wyspie, jak każdego roku, odbyło się Okręgowe Święto Działkowiczów połączone z wystawą plonów oraz doroczną, już 44-tą – imprezą Koroso. Pogoda, nie tylko ta atmosferyczna, ale i pogoda ducha, dopisywała, dlatego można było mile spędzić czas oraz nacieszyć wzrok wspaniałymi okazami plonów z pilskich działek.

Jesteście jak pszczoły, rodzinnie pracujecie bowiem od rana do wieczora, a potem dzielicie się swoimi plonami z innymi. Należy się wam uznanie, podziękowanie i szacunek – mówił Adam Szejnfeld podczas uroczystości otwarcia wystawy.

U uroczystości, a potem w rodzinnym pikniku udział wzięli m.in. Adam Szejnfeld, były wieloletni poseł oraz europoseł Ziemi Pilskiej, Maria Małgorzata Janyska, posłanka z naszego terenu oraz Piotr Głowski, prezydent Piły.

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, ul. Śródmiejska 20/1.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#Piła #Działkowicze #ROD #RodzinneOgrodyDziałkowe #Święto #SilniRazem #SzóstkaSchetyny #UzdrowićPolskę #POrozmawiajmy #PlatformaObywatelska #KoalicjaObywatelska #TwojSztab #ProgramPOSilnaPolska #AdamSzejnfeld #szejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)