Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld na Zarządzie Powiatu w Pile

Redaktor admin on 29 Listopad, 2016 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Eurodeputowany Adam Szejnfeld, szef Okręgu Pilskiego PO i wiceprzewodniczący PO w Wielkopolsce uczestniczył w posiedzeniu Zarządu Rady Powiatu PO w Pile. Podczas obrad rozmawiano o sytuacji w PO w powiecie pilskim, w okręgu pilskim oraz w kraju, a także o planach PO na najbliższe miesiące. Uczestnicy spotkania podkreślili również swoje zaniepokojenie ostatnimi działaniami rządu PiS m.in. atak na organizacje pozarządowe, czy nowelizacja ustawy o wolności zgromadzeń.

Zebrani członkowie PO najpierw wysłuchali Mariana Martenkę, przewodniczącego PO w powiecie pilskim. Przewodniczący przedstawił obecny stan i podejmowane działania powiatowych struktur PO, a także założenia na przyszły rok. Omówiono również sytuację w powiecie pilskim, w tym zagrożenia jakie czeka powiat z powodu złego zarządzania przez obecną koalicję PS-PSL.

Poseł Adam Szejnfeld przedstawił bieżące informacje nt. działalności i postanowień władz PO w kraju. Dużo miejsca poświecił organizacji Klubów Obywatelskich oraz aktywności członków w Internecie. Przypomniał także, że bieżący rok jest rokiem niechlubnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Apelował, aby wziąć czynny udział w obchodach upamiętniających ofiary PRL.

Relację z pracy w Sejmie i Senacie przedstawił senator Mieczysław Augustyn. Podczas spotkania podjęto także temat aktywności struktur PO, tak tej statutowej, politycznej, jak i społecznej na terenie całego powiatu.

Marta Łasak

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)