Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld o usługach medycznych w Chodzieży

Redaktor admin on 4 Wrzesień, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Sprawa funkcjonowania służby zdrowia na terenie powiatu chodzieskiego była głównym tematem spotkania posła Adama Szejnfelda z wicestarostą Mirosławem Juraszkiem oraz dyrektorem Szpitala Powiatowego w Chodzieży Krzysztofem Szplitem. Podczas rozmowy omawiano problemy i zadania, jakie czekają chodzieski szpital w perspektywie podpisania przyszłorocznych kontraktów z NFZ.

Wiele jest usług publicznych świadczonych przez samorząd powiatowy. Niewątpliwie jednak do najważniejszych należą te związane z oświatą, edukacja oraz ochroną zdrowia. Ta ostatnia kwestia jest fundamentalnie ważna dla każdego bez względu na wiek oraz stan zdrowia. Dlatego wymaga szczególnie pilnej uwagi samorządowych organów odpowiedzialnych za realizacje opieki zdrowotnej na swoim terenie – powiedział poseł Szejnfeld

Szpital Powiatowy im. prof. Romana Drewsa w Chodzieży istnieje od ponad 110 lat. W swoich działaniach stara się łączyć dobre tradycje z nowoczesnością. Co warto podkreślić, jest to jeden z nielicznych szpitali powiatowych, który od lat nie notuje problemów finansowych.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)