epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld rekomenduje Głowskiego

Redaktor admin on 21 Listopad, 2017 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

- Piotr Głowski udowodnił przez ostatnie lata, iż prowadził sprawy koła PO w Pile w sposób bardzo dobry, tak pod względem organizacyjnym, jak i politycznym. Podobnie świetnie sprawdza się na stanowisku prezydenta Piły. Dlatego ponownie rekomenduje jego osobę na funkcję przewodniczącego koła PO w Pile na kolejna kadencję – powiedział poseł Adam Szejnfeld podczas zebrania wyborczego Platformy Obywatelskiej Koło Piła.

Oprócz przewodniczącego Koła PO w Pile wybrano również Zarząd Koła, w tym: wiceprzewodniczących, sekretarza, skarbnika oraz ich zastępców, w skład którego weszli: poseł Adam Szejnfeld – wiceprzewodniczący, senator Mieczysław Augustyn – wiceprzewodniczący, Rafał Zdzierela – wiceprzewodniczący, Bartosz Mirowski – sekretarz, Jana Ficerman – skarbnik oraz Maria Kubica i Włodzimierz Bystrzycki, jako członkowie. Odrębnie wybrano także Rzecznika Dyscyplinarnego Koła, którym został Paweł Jarczak.

Ponadto podczas posiedzenia koła poseł Adam Szejnfeld poinformował, że zgłosił kandydaturę Jacka Bogusławskiego na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w powiecie pilskim.

Zarekomendowano także Marię Kubicę z terenu miasta oraz Mirosława Mantaja z terenu powiatu, na delegatów do Rady Regionu PO w Wielkopolsce.

#KołoPOPiła #Wybory #Piła #AdamSzejnfeld #PO #PlatformaObywatelska  #Wielkopolska

Marta Łasak

asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)