Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld solidny partner „Solidnego Partnera”

Redaktor admin on 28 Październik, 2015 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

To już dwie dekady odpowiedzialnego biznesu. Kiedy w 1995 roku w Poznaniu powstawał program „Solidny Partner”, była to pierwsza tak systemowo pomyślana, tego rodzaju inicjatywa w Polsce. Jej założenia wyrastały z tradycji bliskiej Wielkopolanom – solidnej pracy, kierowanej poczuciem rzetelności, odpowiedzialności i etyki. Dziś, 20 lat później, marka programu stała się synonimem tych wartości i funkcjonuje także w partnerstwie międzynarodowym. – Tak o inicjatywie „Solidny Partner” mówi europoseł Adam Szejnfeld, wyróżniony certyfikatem programu.

Program wyróżnia partnerów godnych zaufania, wspiera idee społecznej odpowiedzialności w biznesie i promuje wspólne działania, w szczególności samorządów i firm, na rzecz środowiska lokalnego. Tym sposobem program „Solidny Partner” od lat wpływa pozytywnie na polskie środowisko biznesu, a także wzmacnia zaufanie i buduje pozytywne relacje w kontaktach z przedsiębiorcami. – napisał eurodeputowany Adam Szejnfeld w liście skierowanym do pomysłodawcy i koordynatora programu Michała Wieczorka. Poseł wyraził także uznanie dla jego zaangażowania i profesjonalizmu oraz pogratulował sukcesu.

Europoseł Adam Szejnfeld został wyróżniony dyplomem programu „Solidny Partner” za wieloletnie wspieranie działań organizatorów oraz za promocję społecznej odpowiedzialności biznesu.

Certyfikaty i dyplomy programu „Solidny Partner” otrzymali:

  • Adam Szejnfeld, Poseł do Parlamentu Europejskiego,
  • Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski,
  • Miasto Koszalin,
  • Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Dolnego Śląska,
  • „WIELKOPOLSKA GILDIA ROLNO-OGRODNICZA” S.A. – Poznań,
  • ANDRE ABRASIVE ARTICLES Sp. z o.o. Sp.k. – Koło,
  • Korporacja Brokerów Ubezpieczeniowych „Protektor” Biuro Zachodnie Sp. z o.o. – Poznań,
  • Zakład Usług Informatycznych „NOVUM” Sp. z o.o. – Łomża,
  • Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Uroczystość jubileuszu 20 lecia Programu „Solidny Partner” miała miejsce podczas oficjalnego otwarcia Międzynarodowych Targów Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych „Pol-Eco-System”, które odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Obecny na nich był między innymi Minister Środowiska Maciej Grabowski, Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich Przemysław Trawa oraz Wojewoda Wielkopolski Piotr Florek.

Więcej informacji o programie: http://www.solidnypartner.pl/

Justyna Pietryga

Biuro Adama Szejnfelda

Posła do Parlamentu Europejskiego

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)