Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld w Białośliwiu

Redaktor admin on 18 Kwiecień, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Na terenie Wielkopolski istnieje wiele zakładów produkcyjnych, działających w rozmaitych branżach związanych z produkcją z drewna. Ale takiego jak firma POLfurnitur, zajmująca się produkcją m.in. oklein do podłóg drewnianych łatwo drugiego się nie znajdzie. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej oraz wykwalifikowanej kadrze, jej produkty doceniane są w całej Europie. Poseł Adam Szejnfeld odwiedził białośliwskie przedsiębiorstwo w dniu 16 kwietnia br.

Mówi się, że tereny Północnej Wielkopolski są słabo uprzemysłowione, że powstaje tu mało nowoczesnych przedsiębiorstw. POLfurnitur jest doskonałym przykładem, że słowa te mijają się z rzeczywistością. Ten białośliwski zakład produkcyjny eksportuje swoje wyroby do wielu krajów Europy, gdzie cieszą się ogromnym uznaniem klientów, mówił poseł Adam Szejnfeld. Niestety, kryzys lat 2008 – 2009 odbił się bardzo złymi skutkami dla przedsiębiorstwa. Musiało ono przejść restrukturyzację zatrudnienia i zakresu działalności. Mam jednak nadzieję, ze trudne chwile uda się przezwyciężyć i a przyszłość będzie bardziej optymistyczna niż przeszłość – mówi z nadzieją poseł Adam Szejnfeld.

Polfurnitur zatrudnia obecnie 115 osób, a w firmach współpracujących pracuje 75 osób. W pierwszym kwartale osiągnął ponad 500 tys. zysku, przy obrotach kwartalnych 7,5 mln zł. Po reorganizacji firma jest elastyczna, wydajna, konkurencyjna rynkowo, ma bardzo duże szanse na wzrost sprzedaży.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)