Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld w Grodzisku

Redaktor admin on 25 Marzec, 2016 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Eurodeputowany Adam Szejnfeld, szef Okręgu Pilskiego PO i wiceprzewodniczący PO w Wielkopolsce był gościem Zjazdu Rady Powiatu PO w Grodzisku Wielkopolskim. Podczas obrad rozmawiano o sytuacji w PO w powiecie grodziskim, w okręgu pilskim i w kraju oraz planach PO na najbliższe miesiące.

Poseł Adam Szejnfeld przedstawił bieżące informacje nt. działalności i postanowień władz PO w kraju. Dużo miejsca poświecił organizacji Klubów Obywatelskich oraz aktywności członków w Internecie. Przypomniał także, że bieżący rok jest rokiem niechlubnej rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. W ramach realizacji corocznej inicjatywy posła Szejnfelda obchodzenia „Dnia ofiar PRL”, poseł zapowiedział, iż w tym roku uroczystości zostaną przeprowadzone w Chodzieży. Eurodeputowany z Wielkopolski był także pytany o sytuację w Polsce i w Europie w kontekście ostatnich zamachów w Brukseli.

Relację z pracy w Sejmie i Senacie przedstawił poseł Killion Munyama. Podczas spotkania podjęto także temat aktywności struktur PO, tak tej statutowej, jak i tej politycznej i społecznej, na terenie miasta i powiatu.

Marta Łasak

asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)