epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld w Margoninie

Redaktor admin on 18 Sierpień, 2019 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Mieszkańcy Margonina mają rację. To bardzo niebezpieczne skrzyżowanie, zresztą pociągnęło ono już za sobą wiele niepotrzebnych ofiar. Dlatego popieram budowę ronda w tym miejscu” – mówił Adam Szejnfeld, były poseł i europoseł Ziemi Pilskiej, który odwiedził dzisiaj Margonin i zajął stanowisko m.in. w sprawie skrzyżowania na Placu Suwalskiego w Margoninie.

Adam Szejnfeld, były burmistrz sąsiedniej gminy Szamocin i były poseł, a obecnie kandydat do Senatu RP, odwiedził w dniu dzisiejszym gminę Margonin. Wraz z burmistrzem Januszem Piechockim rozmawiali na ważne dla Miasta i Gminy Margonin tematy.

Poruszono m. in. kwestie infrastruktury, w tym infrastruktury drogowej, oświaty i edukacji. Margonin, to też lider Ziemi Chodzieskiej w rozwoju turystycznej, rekreacyjnej i rozrywkowej oferty kierowanej nie tylko do mieszkańców, ale także i do turystów zjeżdżających tutaj z całego kraju, między innymi nad Jezioro Margonińskie.

W rozmowie nie mogło zabraknąć także wątków historycznych. To tutaj bowiem, na margońskim cmentarzu, pochowanych jest aż 109 Powstańców Wielkopolskich. W mieście i gminie można zaleźć wiele śladów pamięci powstańczej chwały Margonina i Ziemi Chodzieskiej, w tym w postaci okazałych pomników.

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, ul. Śródmiejska 20/1.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld


#Margonin #ZiemiaChodzieska #PowiatChodzieski #Wielkopolska #SilniRazem #SzóstkaSchetyny #UzdrowićPolskę #POrozmawiajmy #PlatformaObywatelska #KoalicjaObywatelska #TwojSztab #ProgramPOSilnaPolska

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)