Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szpitalne Serca dla Szejnfelda

Redaktor admin on 7 Maj, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld został nagrodzony „Złotym Sercem”. Jest to nagrodą, jaką Szpital Specjalistyczny im. Stanisława Staszica w Pile przyznaje osobom oraz instytucjom, które wspomagają pilską placówkę medyczną. Nagroda jest wręczana od 2007 roku.

W 2007 roku Komisja ds. Jakości działająca przy Szpitalu Specjalistycznym w Pile opracowała regulamin wręczania nagrody „ZŁOTE SERCE” osobom indywidualnym lub firmom za bezinteresownie niesioną pomoc Szpitalowi. Co roku kierownicy wszystkich komórek organizacyjnych mogą zgłaszać swoje kandydatury do nagrody. Następnie Kapituła dokonuje analizy zgłoszonych propozycji i przyznaje najbardziej zasłużonym statuetki.

W 2012 r. oprócz posła Adama Szejnfelda Złote Serca z rąk dyrektora szpitala i starosty pilskiego otrzymali: Maria i Bronisław Rydwańscy, Jolanta i Dariusz Ekiertowie, Teresa i Jerzy Sturm, marszałek Tomasz Bugajski, PHU Galton, PGNiG Nafta Piła oraz Centrum Charytatywno-Opiekuńcze Caritas.

Był to też ważny dzień dla szpitala: tego dnia placówka otrzymała certyfikat ISO 9001, świadczący o zarządzaniu wysoką jakością usług.

Marta Łasak

Dyrektor Biura Posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)