Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Targi infrastruktury

Redaktor admin on 15 Listopad, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Warszawa po raz kolejny stała się miejscem spotkań przedsiębiorców, instytucji i środowisk związanych z rozwojem infrastruktury. Dzisiaj bowiem odbyła się uroczystość otwarcia kolejnych, IX Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej. Targi rozpoczęły się 15 i będą trwać do 17 listopada, w Centrum MT Polska w Warszawie. Gościem otwierającym targi był m.in. poseł Adam Szejnfeld.

Targi Infrastruktury są znakomitą okazją, by zapoznać się z ofertą firm, które przygotowały swoje stoiska, zdobycia nowej, unikalnej wiedzy oraz doskonalenia umiejętności zawodowych. Przede wszystkim jednak są miejscem zawiązywania kontaktów, podpisywania kontraktów, zbliżania i integracji firm branży drogowej, kolejowej i transportu, w tym transportu publicznego. Dzisiaj szczególne ważne jest strategiczne planowanie inwestycji w infrastrukturę uwzględniające zrównoważony rozwój dróg, linii kolejowych oraz lotnisk. Równie ważne zagadnienie, to transport towarowy i osób. W końcu świetnie się stało, że problematykę infrastruktury połączono z transportem i komunikacją miejską. Są to bowiem nierozerwalne organizmy – mówił poseł Adam Szejnfeld.

Infrastruktura drogowa jest podstawą gospodarki każdego kraju. Nowe drogi, lotniska, autostrady, obiekty sportowe i inne obiekty użyteczności publicznej są ważnymi czynnikami, które biorą pod uwagę inwestorzy oraz stanowią one o jakości i poziomie życia mieszkańców. Wystarczy wspomnieć EURO 2012, wielkie sportowe wydarzenie, które nie mogłoby się odbyć bez dobrze rozwiniętej infrastruktury – dodał poseł Adam Szejnfeld.

Międzynarodowe Targi Infrastruktury Miejskiej i Drogowej są największą imprezą branżową w Polsce. Skupiają różne środowiska związane z rozwojem infrastruktury w naszym kraju. Stanowią one również miejsce spotkań z przedstawicielami sektora publicznego – zarządcami wszystkich poziomów dróg, administracji rządowej i samorządów. Obecna edycja targów zgromadzali ponad 120 wystawców.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)