Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Turek. Wygrać dla dobra mieszkańców

Redaktor admin on 29 Październik, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Idziemy do tych wyborów nie po to żeby wygrywać dla PO, nie po to żeby wygrywać je dla siebie, idziemy po to żeby je wygrywać dla mieszkańców poszczególnych gmin, miast, powiatów i naszego województwa. Dariusz Młynarczyk był radnym miejskim i starostą, a więc ma bardzo dobre przygotowanie i doświadczenie samorządowe.  Uważam, że jest świetnym kandydatem na burmistrza i z całą odpowiedzialnością i przekonaniem mogę apelować do mieszkańców o to, żeby 16 listopada oddali na niego głos – powiedział europoseł Adam Szejnfeld podczas konferencji prasowej promującej kandydata Platformy Obywatelskiej na burmistrza Turku Dariusza Młynarczyka.

Podczas konferencji prasowej zostały przedstawione główne założenia programu wyborczego Dariusz Młynarczyka, z których priorytetem jest utworzenie 1 000 nowych miejsc pracy oraz stworzenie warunków do zwiększenia budownictwa komunalnego w Turku.  W ich realizacji ma pomóc m.in. aktywna promocja terenów Turkowskiej Strefy Inwestycyjnej, a także korzystanie z partnerstwa publiczno – prywatnego. Lider Tureckiej PO mówi również „STOP” podwyżkom podatków obiecując obniżenie cen śmieci oraz niepodwyższanie podatków i opłat lokalnych przez 4 lata. Ponadto Dariusz Młynarczyk chciałby również utworzyć w Turku Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz wybudować 25 km alei spacerowo – rowerowych.

***

Dariusz Młynarczyk samorządowiec, urzędnik, przedsiębiorca. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu. W swojej karierze samorządowej pełnił funkcje radnego miasta Turek oraz starosty powiatu tureckiego. Działacz społeczny, jest członkiem licznych organizacji pozarządowych był m.in. założyciel i wiceprezes Turkowskiego Towarzystwa Szachowego Tęcza, a od 2012 r. pełni funkcję prezes stowarzyszenia Wszechnica Obywatelska.

Marta Łasak

asystentka posła do Parlamentu Europejskiego Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)