Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Unia Pracy popiera Komorowskiego

Redaktor admin on 26 Czerwiec, 2010 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

 

cy oraz Stronnictwo Demokratyczne już zdecydowały. Proszą swoich członków i sympatyków o oddanie głosów na Pana Marszałka Bronisława Komorowskiego. Warto przypomnieć, iż nie tylko partie polityczne kierują swoje poparcie dla Marszałka Komorowskiego, ale także liczne organizacje społeczne, w tym kobiece, na przykład Europejska Unia Kobiet.

W uchwale Rady Krajowej Unii Pracy, podjętej w dniu 24 czerwca br. popierającej kandydaturę Pana Marszałka Bronisława Komorowskiego na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, czytamy m.in.:

“Z woli większości wyborców do ostatecznej rywalizacji o urząd Prezydenta RP staje dwóch przedstawicieli polskiej prawicy (…) Zbyt dobrze pamiętamy, co niosły za sobą rządy Braci Kaczyńskich. Wiemy też, ze skreślenie obu kandydatów lub nie wzięcie udziału w wyborach w rzeczywistości oznacza poparcie dla Jarosława Kaczyńskiego.  W tej sytuacji Unia Pracy udziela w II turze wyborów Prezydenckich poparcia Bronisławowi Komorowskiemu i apeluje do ludzi, którzy nam ufają o głosowanie na tego kandydata. Jesteśmy przekonani, że poparcie dla Bronisława Komorowskiego jest jedyną drogą do zatrzymania nawrotu tego, co tak niedawno zafundowały Polsce rządy PiS”.

Antoni Kolasa

dyrektor Biura Poselskiego Posła Adama Szejnfelda

 

 

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)