Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

W Grodzisku o przeszłości i przyszłości

Redaktor admin on 5 Czerwiec, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Okręgu Pilskim, spotkał się w dniu 4 czerwca br. z członkami PO w powiecie grodziskim. Było to kolejne spotkanie posła Szejnfelda z członkami Platformy w Okręgu Pilskim.

Poseł Adam Szejnfeld wraz z grodziskimi członkami Platformy rozmawiali o znaczeniu daty i rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów parlamentarnych dla Polski i Polaków. Wszyscy stwierdzili, że zmiany, jakie zaszły przez ostatnie 24 laty są niewiarygodne i świadczą o niezaprzeczalnym skoku cywilizacyjnym, jaki miał miejsce w naszym kraju w tym czasie. Oczywiście podkreślano konieczność podejmowania dalszych reform i działań modernizujących Polskę. Nie wszystko bowiem się udało, albo wykonane zostało na czas. Takie jednak jest życie, w każdym jego aspekcie.

Podczas spotkania rozmawiano także zarówno na tematy ogólnokrajowe, regionalne, jak i lokalne. Ważnym tematem była tzw. „ustawa śmieciowa” – jej przepisy i konsekwencje wdrożenia w życie dla gmin i ich mieszkańców. Członkowie PO, w tym samorządowcy podkreślali również wagę tematów związanych z oświatą i infrastrukturą. Nie pominięto także tematu zbliżającej się Konwencji Platformy Obywatelskiej i wyborów wewnątrz partii – lokalnych, powiatowych, regionalnych i krajowych. W piątek 7 czerwca odbędzie się zjazd działaczy PO całej Wielkopolski, a następnie w dniu 29 czerwca Konwencja Statutowa w Warszawie.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)