Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

W Złotowie PO o wyborach samorządowych

Redaktor admin on 2 Wrzesień, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Eurodeputowany Adam Szejnfeld, szef Okręgu Pilskiego PO i wiceprzewodniczący PO w Wielkopolsce był gościem Zjazdu Rady Powiatu PO w Złotowie. Podczas spotkania omówiono zasady oraz strategię wyborczą w nadchodzących wyborach samorządowych, dokonano też  pierwszych rozstrzygnięć personalnych dotyczących kandydatów do Sejmiku Wojewódzkiego oraz w wyborach na wójtów i burmistrzów miast i gmin na Złotowszczyźnie. Kolejny Zjazd Rady Powiatu będzie poświęcony dalszym pracom i ostatecznym rozstrzygnięciom związanym z wyborami samorządowymi.

Procedury wyłaniania kandydatów Platformy Obywatelskiej do wyborów samorządowych pochłonęły większość czasu odbytego Zjazdu Rady Powiatowej Platformy Obywatelskiej w Złotowie, lecz zebrani znaleźli czas także na rozmowę z posłem Adamem Szejnfeldem na ważne tematy dotyczące obecnej sytuacji w kraju, regionie i w powiecie, w szczególności rozmawiano o konsekwencjach dla Polski i dla PO wyboru premiera Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej.

Marta Łasak

asystentka posła do Parlamentu Europejskiego Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)