Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wiceminister Środowiska w Pile

Redaktor admin on 27 Maj, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Na zaproszenie posła Adama Szejnfelda Piłę odwiedził Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska, Stanisław Gawłowski. Podczas wizyty minister odwiedził Centrum Zastosowań Światła LAC w Philips Lighting Poland S.A. w Pile wziął udział w Wielkopolskich Spotkaniach Gospodarczych – IX Wielkopolskiej Wystawie Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz XX-leciu Izby Gospodarczej Wielkopolski Północnej, w Salonie Gospodarczym TV Asta oraz, wraz z posłem Adamem Szejnfeldem, prezydentem Piły i Starostą Pilskim oraz członkami zespołu Red Box, posadził drzewko w Alei Gwiazd.

Pan Minister był pod ogromnym wrażeniem Centrum Zastosowań Światła, które nie tak dawno zostało zmodernizowane i wyposażone w najnowocześniejsze osiągnięcia technologii oświetleniowej proponowanej przez Philips Lighting. Minister zapoznał się z technologicznymi rozwiązaniami oświetleniowymi oraz sposobami ich produkcji. Centrum jest miejscem łączącym teorię z praktyką i właśnie, dlatego jest ono obiektem stale odwiedzanym przez architektów, projektantów, studentów czy dystrybutorów, ale także ludzi interesujących się ekologią, zrównoważonym rozwojem i ochroną środowiska naturalnego.

Po zakończonej wizycie w Philipsie Minister wraz z posłem Adamem Szejnfeldem udał się na IX Wielkopolską Wystawę Gospodarczą, podczas której zapoznali się z ofertą przedsiębiorstw działających na terenie Wielkopolski. Firmy prezentowały swoje produkty, usługi oraz osiągnięcia. Wzięli udział także w Salonie Gospodarczym TV Asta.

Na zakończenie wizyty, Pan Minister, wraz z posłem Adamem Szejnfeldem oraz członkami zespołu RED BOX, który tego samego dnia koncertował na pilskim lotnisku, zasadzili symboliczne drzewko w Alei Gwiazd.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)