Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wielkopolski biznes

Redaktor admin on 7 Czerwiec, 2017 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Sprawnie zarządzana gospodarka oraz działania promujące przedsiębiorczość i etykę w biznesie to klucz do jej zrównoważonego rozwoju. Wielkopolski Klub Kapitału, będący organizacją zrzeszającą przedsiębiorców i właścicieli rzetelnych firm Wielkopolski, poprzez swoją działalność na rzecz rozwoju gospodarki i umocnienia pozycji regionu w kraju i w Europie, wprowadza tę ideę w życie. Niedawno członkowie WKK świętowali na uroczystej gali swoje 24-lecie. Wśród gości był m.in. Adam Szejnfeld, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Coroczne, jubileuszowe spotkania Wielkopolskiego Klubu Kapitału są okazją do podsumowania wydarzeń i osiągnięć jego członków. Przynależność  do organizacji jest ogromną nobilitacją, świadczy bowiem o rzetelności i wiarygodności jej członków, którzy razem tworzą grupę najbardziej wartościowych działaczy gospodarczych w regionie. Członkostwo w klubie jest jednocześnie zobowiązaniem, obliguje do utrzymania wysokich standardów i ustawicznego wysiłku w dążeniu ku postępowi, o czym w swoim wystąpieniu mówił eurodeputowany. Coroczne spotkania organizacji skłaniają też do wyznaczenia celów na przyszłość. Dotychczas działania Wielkopolskiego Klubu Kapitału skupiały się przede wszystkim na skutecznym lobbingu, wsparciu firm w ich rozwoju na rynkach zagranicznych, oraz promocji społecznej odpowiedzialności biznesu.

Marta Łasak

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)