Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wizyta w BIMs PLUS

Redaktor admin on 4 Wrzesień, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Na terenie Wielkopolski istnieje wiele firm budowlanych oraz tworzących komponenty budowlane. Poseł Adama Szejnfeld 3 września br. odwiedził poznańską firmę BIMs Plus, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Podczas rozmowy z prezesem Krzysztofem Osipowiczem rozmawiał o najnowszych planach i projektach rozwoju firmy.

Jest to jedna z wielu firm, która stworzona i prowadzona jest jak rodzinne przedsiębiorstwo. To, co tu się liczy przede wszystkim to firma i jej pracownicy. Właściciele w utrzymanie tego priorytetu wkładają wszystkie siły – stwierdził po zwiedzeniu i zapoznaniu się działalnością przedsiębiorstwa poseł Szejnfeld

BIMs PLUS od 20 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej. Współpracuje z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Klienci przedsiębiorstwa to firmy wykonawcze i budowlane, które dzięki sieci 110 punktów handlowych mogą być obsługiwani z każdego miejsca w Polsce. Firma współpracuje z biurami projektowymi, architektami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi i podmiotami publicznymi.

Historia spółki sięga 1958 kiedy to powstała Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Instalatorów, z której w 1991 r. wyłoniła się Spółka BIMs. Po przystąpieniu do europejskiej grupy GC i rozszerzeniu kapitału założycielskiego (styczeń, 1993 rok) przyjęli nazwę BIMs Plus Sp. z o.o. Obecnie Grupa zatrudnia ponad 1300 pracowników.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)