Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wizyta w Wielkopolsce

Redaktor admin on 19 Październik, 2009 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.


Adam Szejnfeld, wiceminister gospodarki, Poseł Ziemi Wielkopolskiej odwiedził swój region, w tym Grodzisk, Oborniki, Piłę i Chodzież. Minister na dłużej zatrzymał się w Grodzisku, gdzie wziął udział w interesującym jubileuszu pięciolecia prywatnej Policealnej Szkoły Kosmetycznej prowadzonej przez panią Mirosławę Nowinkę. Przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że jeśli polityk w Warszawy odwiedza teren kraju, to w zasadzie wpada z wizytą do dużych szkół i uczelni państwowych. Wizyty w szkołach prywatnych, zwłaszcza niewielkich są rzadkością. Mam nadzieję zmienić tę nienajlepszą rutynę. Polska edukacja, ale oraz polski biznes i owszem składają się z dużych podmiotów, lecz ważne są i te mniejsze. Z dużą więc przyjemnością odwiedzam dzisiaj Państwa szkołę i powiem szczerze – jestem pod wrażeniem tak dużych osiągnięć dokonanych w tak krótkim czasie – powiedział minister Szejnfeld. Spotkanie maiło miejsce w pięknym Ośrodku Sportowym i Hotelu Groclin w Grodzisku.

W tym dniu Adam Szejnfeld odbył także spotkania w Obornikach i w Pile, dokąd zjechali specjalnie przedstawiciele wszystkich powiatów Wielkopolski Północnej. Tematem spotkań była przede wszystkim sytuacja polityczna, jaka wytworzyła się w Polsce w ostatnich tygodniach. Rozmawiano również na temat jej wpływu na rozwój gospodarczy i przedsiębiorczości w Polsce. Dzień minister Adam Szejnfeld zakończył natomiast udziałem w jubileuszu 15-lecia Stowarzyszenia Chodzieski Klub Gospodarczy, jakie miało miejsce w Chodzieży.

Rafał Kus
asystent ministra Adama Szejnfelda

Komunikat
Biura Adama Szejnfelda
Wiceministra Gospodarki
16 października 2009 r.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)