Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wronki – kolejne Koło Platformy Obywatelskiej

Redaktor admin on 1 Czerwiec, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Platforma Obywatelska jest jedyną formacją polityczną, która dwa razy z rzędu wygrała wybory parlamentarne. Mimo, że od kampanii wyborczej minęło już trochę czasu, to w całym kraju nadal powstają nowe koła Platformy. 31 maja br. we Wronkach odbyło się spotkanie założycielskie członków i sympatyków PO, którzy wspólnie założą lokalne koło. Na spotkaniu nie zabrakło posła Adama Szejnfelda, który jest szefem Okręgu Pilskiego PO.

Platforma Obywatelska odniosła wiele sukcesów i przeprowadziła nasz kraj przez ciężki okres międzynarodowego kryzysu, z którego wyszliśmy obronną ręką. Wszystko, czego dokonała zawdzięcza swoim członkom, bo PO to nie jakiś abstrakcyjny twór, ale to ludzie, którzy ją tworzą. To właśnie dzięki nim nasz kraj może się pochwalić tak wieloma sukcesami. Może się wydawać, że tylko posłowie, czy senatorowie mogą się pochwalić swoimi działaniami, ale to nieprawda. Gdyby nie lokalne koła, takie jak to, które właśnie powstaje we Wronkach, nie byłoby siły Platformy Obywatelskiej, mówił poseł Adam Szejnfeld.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)