Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wyborcza niedziela w Czarnkowie

Redaktor admin on 4 Czerwiec, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Pani Helena Przychodniak została nową szefową Platformy Obywatelskiej w powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim. Członkowie Platformy Obywatelskiej RP z Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego postanowili powołać nowe władze. Podczas wyborów, które odbyły się na Zjeździe Powiatowym PO w dniu 3 czerwca br. w Czarnkowie, nie mogło zabraknąć szefa Okręgu Pilskiego PO, posła Adama Szejnfelda.

Zebrani po długiej dyskusji i analizie działalności obecnych struktur PO w Powiecie Czarnkowsko-Trzcianeckim postanowili dokonać zmian na funkcji przewodniczącego PO w powicie. Decyzję tę podjęto stosunkiem głosów: 20 „za”, 2 „przeciw”  i 2 „wstrzymujące się”. Następnie dokonano wyboru nowego przewodniczącego struktur powiatowych. Funkcję tę objęła Helena Przychodniak stosunkiem głosów: 22 „za” i 2 „przeciw”. W najbliższym czasie zbierze się Rada Powiatu, aby podsumować działalność struktur powiatowych i podjąć strategię działań na kolejne lata. W dniu dzisiejszym natomiast odbędą się wybory przewodniczącego Koła PO w Trzciance.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)