Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wybrano nowy Zarząd PO w Powiecie Pilskim

Redaktor admin on 31 Grudzień, 2017 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Rada Powiatu PO RP w Powiecie Pilskim wybrała swój Zarząd, podczas swojego posiedzenia 29 grudnia 2017r. Wiceprzewodniczącymi powiatu zostali: Adam Szejnfeld, Mieczysław Augustyn oraz Marian Martenka. Nowym sekretarzem jest Mirosław Mantaj, a skarbnikiem Kazimierz Sulima. Ponadto wybrano również członków zarządu: Piotra Głowskiego, Marię Komasińską, Katarzynę Kazałę oraz Karola Jagodzińskiego.

W przerwach pomiędzy punktami obrad dyskutowano na ważne tematy dotyczące obecnej sytuacji w kraju, regionie i w powiecie. Poseł Adam Szejnfeld oraz senator Mieczysław Augustyn czas swoich wystąpień poświecili czas przede wszystkim charakterystyce nowych przepisów wyborczych. Zbliżający się bowiem rok 2018 będzie kluczowym dla serii głosowań, w których obywatele będą wyłaniać swoich przedstawicieli do organów władzy. Opinie dla przyjętych przez Senat przepisów wyborczych były zdecydowanie krytyczne.  Wszyscy zebrani wyrażali szczególny niepokój, jeśli chodzi o uczciwość przeprowadzenia wyborów przez rządzący PiS. Podstawą do takich ocen jest choćby fakt, że PiS dokonał zmian i w prawie wyborczym, i w Państwowej Komisji Wyborczej, i w Krajowym Biurze Wyborczym, a także w Sądzie Najwyższym. Padały retoryczne pytania: Dlaczego?… Po co?…

Marta Łasak

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld

#POPowiatPilski #Wybory #PowiatPilski #AdamSzejnfeld #PO #PlatformaObywatelska  #Wielkopolska  #wielkopolskaPO

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)