Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

X-lecie Nowotomyskiej Izby Gospodarczej

Redaktor admin on 18 Maj, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Nowotomyska Izba Gospodarcza, w czwartek 17 maja br. świętowała 10 lat swojego istnienia. Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele władz samorządowych, przedsiębiorcy zrzeszeni w Izbie oraz poseł Adam Szejnfeld. Wielka Gala urządzona została w nowotomyskim hotelu HI-FI. Jest to wielkie święto lokalnego biznesu oraz całego Nowego Tomyśla.

Obchody 10-lecia istnienia nowotomyskiej Izby Gospodarczej to wielkie dokonanie wszystkich jej członków. Przedsiębiorcy skupieni wokół Izby odnieśli wspólnie wielki sukces, który przekłada się na całą gospodarkę Nowego Tomyśla. Podczas uroczystości obecnych było wielu znakomitych mieszkańców miasta, zaproszonych polityków oraz osób związanych z działalności Izby.

Nowotomyska izba Gospodarcza, przez ostatnie 10 lat odniosła wiele sukcesów. Były i są one wspólnym wysiłkiem osób, które przez ten czas pracowały na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości oraz gospodarki. Wszystko to miało bezpośredni wpływ na rozwój Nowego Tomyśla oraz na życie jego mieszkańców. Dzisiejsza uroczystość jest więc jubileuszem nie tylko tej instytucji, ale przede wszystkim osób, które pracowały na jej sukces. Wszystkim wam gratuluje oraz życzę dalszych sukcesów, mówił podczas składania życzeń poseł Adam Szejnfeld.

Podczas obchodów jubileuszu wręczone zostały odznaczenia dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju Nowotomyskiej Izby Gospodarczej oraz wniosły duży wkład w jej działalność. Odznaczona została także i sama Izba odznaczeniem Marszałka Województwa Wielkopolskiego „Za zasługi dla Wielkopolski”.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)