Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

XX lat powiatu krotoszyńskiego

Redaktor admin on 13 Czerwiec, 2018 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

2018 rok – jest rokiem wielu okrągłych rocznic. Jedną z nich jest 20-lecie samorządu powiatowego. Z tej okazji 9 czerwca br. odbyła się uroczysta Sesja Rady Powiatu Krotoszyńskiego, rozpoczynająca jubileusz w powiecie. W trakcie uroczystej sesji nie obyło się bez historii, życzeń i historycznych refleksji. W uroczystości udział wziął także Adam Szejnfeld, eurodeputowany Ziemi Wielkopolskiej.

Jak jubileusz to w Krotoszynie nie mogło zabraknąć podziękowań, odznaczeń, nagród i gratulacji. Oto niektórzy wyróżnieni:

  • Za zasługi w działalności społecznej na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz wsparcia Złoty Krzyż Zasługi przyznano panu Dionizemu Waszczukowi.
  • Za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechnienia sportu Srebrnym Krzyżem Zasługi odznaczono pana Henryka Jankowskiego.
  • Srebrny Krzyż Zasługi za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rzemiosła przyznano panu Józefowi Januszkiewiczowi.

Wręczono także  Złote i Srebrne Medale dla pracowników za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, a także Odznaki Honorowe za Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Za szczególny wkład w rozwój samorządu lokalnego, a także działalność na rzecz samorządu na płaszczyźnie ogólnopolskiej, Zarząd V kadencji Związku Powiatów Polskich podjął uchwałę w sprawie nadania Honorowej Statuetki Związku Powiatów Polskich panu Stanisławowi Szczotce, obecnemu staroście krotoszyńskiemu. Jednocześnie wyróżnionemu przyznany zostaje tytuł „Samorządowiec 20-lecia”.

Źródło: inf. własna oraz Biuro Rady Powiatu Krotoszyńskiego

Marta Łasak

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld

#AdamSzejnfeld #20lecie #Samorząd #Powiat #PowiatKrotoszyński #Krotoszyn #Koźmin Wlkp. #Kobylin #Zduny #Rozdrażew #Sulmierzyce #PE #WolnySamorząd

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)