Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Z Szejnfeldem przez Wielkopolskę

Redaktor admin on 6 Październik, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld wybrał się dziś w podróż po Wielkopolsce Północnej. Podróż ta była dość nietypowa, bowiem poseł poruszał się „Tuskobusem”. Specjalnie przygotowany środek transportu, swoje przystanki miał w Pile, Chodzieży, Obornikach i Szamotułach. Wraz z posłem podróżowali sympatycy Platformy Obywatelskiej, którzy wyrażali swoje poparcie dla posła Szejnfelda.

Podczas swojej podróży, poseł Adam Szejnfeld spotykał się z mieszkańcami odwiedzanych miejscowości. Wszędzie tam, gdzie zatrzymywał się autobus Platformy Obywatelskiej, zbierali się ludzie, którym poseł Szejnfeld jest doskonale znany.

Każdy parlamentarzysta powinien spotykać się z mieszkańcami swojego okręgu wyborczego i to nie tylko przed wyborami, ale przez cały okres obowiązywania mandatu posła czy senatora. Tylko w ten sposób można poznać ludzi, którzy powierzyli swoją przyszłość w jego ręce. Podczas wykonywania mandatu posła, niejednokrotnie odwiedzałem miejscowości Północnej Wielkopolski, a rozmowy z ich mieszkańcami zaowocowały wieloma rozwiązanymi problemami i zrealizowanymi inwestycjami, Dzisiejsze, kampanijne wyjazdy i rozmowy, to jest więc wyjątek, ale na pewno ciekawy sposób na bezpośredni kontakt z wyborcami – mówił poseł Adam Szejnfeld.

Poseł Adam Szejnfeld zgromadzonym na każdym przystanku autobusu rozdawał ulotki, program Platformy Obywatelskiej oraz miesięcznik „Pogłos”. Mieszkańcy odwiedzanych miast chętnie uczestniczyli w tym wydarzeniu i wyrażali swoje poparcie dla posła Adama Szejnfelda.

Szymon Galikowski

asystent posła Adam Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)