Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Zjazd liderów PO Okręgu Pilskiego

Redaktor admin on 9 Marzec, 2015 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Na zaproszenie przewodniczącego PO w okręgu pilskim, europosła Adama Szejnfelda, liderzy Okręgu Pilskiego Platformy Obywatelskiej RP zebrali się 6 marca 2015 r. w Obornikach Wielkopolskich. Przedmiotem obrad było ostateczne podsumowanie wyborów samorządowych, a przede wszystkim omówienie strategii działań podczas trwającej kampanii prezydenckiej, a następnie parlamentarnej.

W tym roku mamy dwie bardzo ważne kampanie. Pierwsza już trwa, czyli kampania prezydencka, musimy razem zjednoczyć się, aby mogła ona zakończyć się już w pierwszej turze. Jest to możliwe, ale pod warunkiem, że razem zewrzemy szeregi i pomożemy prezydentowi Komorowskiemu realizując nie tylko zadania sztabu krajowego i regionalnego, ale podejmując również i własne inicjatywy – mówił europoseł Adam Szejnfeld.

Podczas spotkania zebrani szefowie kół i powiatów przedstawili wyniki wyborów w powiatach Okręgu Pilskiego (złotowskim, pilskim, czarnkowsko-trzcianeckim, chodzieskim, wągrowiecki, obornickim, międzychodzkim, szamotulskim, nowotomyskim, grodziskim, i wolsztyńskim). Podjęto także zobowiązania w ramach planów działań w kampanii prezydenckiej oraz parlamentarnej.

Marta Łasak

asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)