Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Złota Pieczęć

Redaktor admin on 14 Grudzień, 2019 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Złota Pieczęć, to najważniejsza nagroda Powiatu Wągrowieckiego, dlatego na gali organizowanej przez starostę wągrowickiego, Tomasza Kranca, nie mgło zabraknąć senatora Wielkopolski Północnej, Adama Szejnfelda, który był gościem honorowym uroczystości i jedynym parlamentarzystą, który uczestniczy w tegorocznej edycji plebiscytu.

Uroczystość odbywał się w dniu 12 grudnia 2019 roku w sali kina MKD w Wągrowcu. W tym roku statuetki trafiły do Piotra Przybyłowskiego i Andrzeja Kaliskiego, a całość uświetnił koncert wspaniałej grupy TREvoci.

****

Nagroda Złotej Pieczęci powiatu wągrowieckiego przyznawana jest za ponadprzeciętne działania i dokonania społeczne oraz zawodowe osób działających na rzecz powiatu. Prawo nominacji do nagrody mają władze gmin, stowarzyszenia i inne organizacje działające na terenie powiatu wągrowieckiego. Zwycięzców w danym roku wybiera, w głosowaniu tajnym, kapituła złożona z władz powiatu, przedstawicieli mediów lokalnych oraz laureatów z poprzedniej edycji.

Biuro Senatora Adama Szejnfelda

64-920 Piła, ul. Śródmiejska 20/1.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#Wągrowiec #PowiatWągrowiecki #Wielkopolska #ZłotaPieczęć #WielkaGala #Nagroda #KoalicjaObywatelska #PlatformaObywatelska #AdamSzejnfeld #szejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)