epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Zwyciężymy!!!

Redaktor admin on 16 Luty, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Oświata – katastrofa! Ochrona zdrowia – katastrofa! Dialog publiczny – katastrofa. Sądownictwo – więcej niż katastrofa. To ruina…! – mówił na konferencji prasowej Platformy Obywatelskiej w Pile, senator Adam Szejnfeld, szef PO w Okręgu Pilskim. Zapraszamy do współpracy i współdziałania w wyborach prezydenckich wszystkich tych, którym zależy na demokratycznej i praworządnej Polsce mającej szacunek dla europejskich wartości, na Polsce, która będzie matką wszystkich Polaków, a nie tylko popleczników PiS! – apelowali do wyborców działacze PO Wielkopolski Północnej.

Adam Szejnfeld – wiceprzewodniczący PO w Wielkopolsce, Piotr Głowski – przewodniczący PO w Pile, Jacek Bogusławski – przewodniczący PO w powiecie pilskim, Rafał Zdzierela – szef powiatowego Sztabu Wyborczego, Jacek Gursz – szef Wielkopolskiego Sztabu Wyborczego, ogłosili w Pile rozpoczęcie prezydenckiej kampanii wyborczej w Wielkopolsce Północnej.

Zwyciężymy! – mówili organizatorzy konferencji. Zwyciężymy, jeśli będziemy razem, jeśli cała demokratyczna opozycja pokaże, jaki ma stosunek do „gestu Lichockiej”, symbolu Andrzeja Dudy, prawdziwego symbolu PiS! – mówiono na konferencji prasowej.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7/4.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld
#Kidawa2020 #PrawdziwaPrezydent #MałgorzataKidawaBłońska #WyboryPrezydenckie2020 #WolneSądy #WolneWybory #Wybory2020 #SilniRazem #KOD #KoalicjaObywatelska #PlatformaObywatelska @PlatformaObywatelska @Platforma_org @Zieloni @inicjatywaPL @inicjatywapolska @partazieloni #IdźNaWybory

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)