Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Redaktor admin on 14 Październik, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia wszystkiego co najlepsze, zdrowia oraz zadowolenia z wykonywania tak ważnej i  zaszczytnej pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Korzystając z okazji pragnę podziękować Państwu za trud włożony w edukację młodzieży oraz przygotowanie jej do wejścia w dorosłe i samodzielne życie, co zawsze zasługuje na duże uznanie. Jednocześnie gratuluję zaangażowania i odpowiedzialności, z jaką dzielicie się Państwo swoim doświadczeniem i wiedzą z młodszą częścią naszego społeczeństwa sprawiając, że wyrastają na dobrych i mądrych obywateli.

Adam Szejnfeld

Poseł na Sejm RP

1 Komentarz do “Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej”

  1. Dziekuje w imieniu pracownikow oswiaty.Kiedys pracowalam w tym ministerstwie.Nie udalo misiezrealizowac moich projektow i odeszlam jako wykladowca UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO.To mile jak idac ulica Nowy Swiat klaniaja sie i mowic, ze sie wiele nauczyli…….to cieszy, ze moja praca doceniana jest przez mlodych ludzi. Byly wykladowca UNIWESYTETU WARSZAWSKIEGO barbara bartel

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)