Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Europejskie Serce dla Szejnfelda

Redaktor admin on 16 Wrzesień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld otrzymał „Kryształowe Serce”, nagrodę Europejskiej Unii Kobiet Sekcja Polska z uzasadnieniem: ”Posłowi Adamowi Szejnfeldowi w podziękowaniu za promowanie polskich kobiet. Europejska Unia Kobiet Sekcja Polska. Statuetkę wręczono w dniu 13 września br. przy okazji konferencji na temat roli kobiet w życiu publicznym, jakie odbyły się w Czarnkowie i w Nowym Tomyślu. Nagrodę za wieloletnią pracę na rzecz promocji kobiet poseł Szejnfeld otrzymał z rąk Barbary Bielickiej-Malinowskiej, przewodniczącej EUK – Sekcja Polska oraz Aleksandry Smulskiej – Łukomskiej, wiceprezes EUK-SP.

To Serce jest za olbrzymi wkład i pomoc, jaką dostajemy od posła Adama Szejnfelda od ponad 10 lat – mówiła prezes Barbara Malinowska. Jako przedsiębiorca dziękuję bardzo panu posłowi także za „Pakiet Szejnfelda”, który niezwykle ułatwił prowadzenie własnych firm w Polsce, dodała wiceprzewodnicząca EUK w Polsce Aleksandra Łukomska – Smulska.

Warto przypomnieć, że w ostatnich miesiącach z inicjatywy i przy pomocy posła Adama Szejnfelda powstały w naszym okręgu dwa nowe zrzeszenia kobiet: Koło Kobiet w Nowym Tomyślu (tzw. koło południowe obejmujące powiaty: Wolsztyn, Grodzisk, Nowy Tomyśl, Szamotuły, Międzychód, Oborniki) oraz Koło Kobiet w Czarnkowie (tzw. kolo północne obejmujące powiaty: Złotów, Piła, Czarnkowsko-Trzcianecki, Chodzież, Wągrowiec). Docelowo poseł chciałby, aby w każdym powiecie Okręgu Pilskiego Wielkopolski Północno-Zachodniej powstało koło aktywizujące działalność kobiet. Poseł Adam Szejnfeld uruchomił również w tym roku nowy portal internetowy poświęcony sprawom kobiet pod nazwą: „Kobieca strona życia”. Portal jest dostępny pod adresem: www.kobiecastronazycia.pl, ale można na nim zalogować się również poprzez adres: www.szejnfeld.pl albo www.kobiety.szejnfeld.pl

Poseł Adam Szejnfeld był wzruszony tym wyróżnieniem i podkreślił, że jego działania nie są podyktowane chęcią uzyskania wyróżnień i odznaczeń, nie mają też charakteru akcyjnego. Trwają już, bowiem całą ostatnią dekadę.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)