Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Firmy Rodzinne dobrem narodowym – Podłogi METZLERA

Redaktor admin on 27 Luty, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Firmy rodzinne są dobrem narodowym – mówił poseł Adam Szejnfeld odwiedzając przedsiębiorstwo METZLER sp. z o.o. w miejscowości Kaszczory, gmina Przemęt, powiat Wolsztyn. Firma METZLER sp. z o.o.  to nowoczesna fabryka mogąca pochwalić się wielką tradycją w produkcji podłóg. Jej początki sięgają 1898 roku.

Podczas wizyty w fabryce poseł miał okazję zwiedzić nowoczesną linię produkcyjną, na której powstają drewniane podłogi wysokiej jakości.  Dzięki nowoczesnej technologii m.in. komputerowym suszarniom i precyzyjnym maszynom do obróbki drewna, uzyskuje się najwyższą jakość produktów. Doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie procentuje i dlatego przemęcki podłogi są cenione zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych, m.in. Niemczech, Szwecji czy Australii (podłogi firmy są stosowane także w szwedzkich budynkach urzędowych)

Zakłady takie, jak ten są niezwykle ważne dla rozwoju, nie tylko krajowej, ale przede wszystkim lokalnej gospodarki. Prócz miejsc pracy, które dają, tworzą one również warunki sprzyjające nowym inwestycjom. Powstające tu produkty cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród konsumentów, nie tylko w kraju, ale i za granicą, promując Polsce na świecie, mówił podczas wizyty poseł Szejnfeld.

Firma METZLER zatrudnia obecnie 38 pracowników, pracujących na nowoczesnym parku maszynowym.  Otrzymała wiele nagród, m.in. znak “Wielkopolska Jakość” oraz “Dobre bo Polskie” a także najlepsze referencje od największych niemieckich i polskich firm. Co bardzo ciekawe, firma Metzler ma w swojej ofercie opatentowane przez siebie składane podłogi taneczne, które są wykorzystane na statkach oraz w hotelach. Jest to jedyne takie rozwiązanie w Europie.

Szymon Galikowski

asystent posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)