Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Poseł w szkole

Redaktor admin on 27 Luty, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld odwiedził Szkołę Policji w Pile. Podczas wizyty spotkał się z komendantem Szkoły insp. Jerzym Powieckim oraz zapoznał się ze specyfiką funkcjonowania tej ważnej placówki. Poseł lustrował pomieszczenia oględzinowe, sale edukacyjne oraz pomieszczenia tematyczne, m. in. sale pierwszej pomocy przedmedycznej, informatyki, łączności, czy zwalczania narkomanii. Zapoznawał się także z technikami operacyjnymi stosowanymi przez Policję, m.in. w zakresie zdobywania oraz zabezpieczania dowodów. Poseł zapoznał się również z programem nauki szkoły oraz planami placówki na przyszłość. Adam Szejnfeld lustrował także pomieszczenia socjalne i wypoczynkowe studentów oceniając, jakość nie tylko edukacji, ale i organizację spędzania wolnego czasu przez słuchaczy Szkoły.

Byłem w tej szkole kilka lat temu i wtedy byłem wstrząśnięty skrajnie niskimi warunkami pracy, edukacji ale przede wszystkim wypoczynku, jaki prezentował ten obiekt. Dzisiaj jest pod wielkim wrażeniami dokonanych zmian. Teraz jest to placówka na pewno wzorcowa, na bazie której można dowodzić jak wiele można dokonać, nawet przy skromnych warunkach finansowych, poprzez najwyższe umiejętności zarządzania i gospodarczego wykorzystania posiadanych zasobów – mówił po zwiedzaniu szkoły Policji poseł Adam Szejnfeld.

Komendant Jerzy Powiecki i poseł Adama Szejnfeld w asyście odpowiedzialnych osób za poszczególne działy funkcjonowania szkoły zwiedzili obiekty szkoleniowe. Obejrzeli pomieszczenia oględzinowe, sale edukacyjne i tematyczne, m.in. pierwszej pomocy przedmedycznej, informatyki, łączności, zwalczania narkomanii. Wykładowcy prowadzący zajęcia prezentowali posłowi zakres prowadzonych wykładów oraz omawiali realizowane treści programowe. Poseł Adam Szejnfeld obejrzał również pokoje kadry, administracji i słuchaczy, a także najnowszą salę konferencyjną. Zapoznał się również z wynikami prac remontowych prowadzonych w Szkole oraz dowiedział się o przedsięwzięciach planowanych w tej dziedzinie w najbliższym czasie.

Marta Łasak

Dyrektor Biura Poselskiego Adma Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)