Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Senator Szejnfeld patronem wystawy Rottweilerów

Redaktor admin on 8 Wrzesień, 2021 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Wystawa jest nierozłączną częścią hodowli psów. Imprezy organizowane przez organizacje kynologiczne, których celem jest zgromadzenie psów rasowych w określonym miejscu i czasie, oraz dokonanie ich prezentacji i ocena służą nie tylko realizacji hobby właścicieli psów oraz promocji danej rasy, lecz i rozwojowi samych psów. Jedna z takich wystaw odbyła się w ostatni weekend w Szamocinie, a Patronat Honorowy nad nią objął senator Adam Szejnfeld.

Wystawa Rottweilerów w Szamocinie trwała dwa dni. W dniu 4 września odbyła się VI Specjalistyczna Wystawa Rottweilerów, natomiast 5 września odbyła się XXXIV Klubowa Wystawa Rottweilerów. W wystawie sędziowali Christian Bernbacher z Austrii oraz Gerard O’Shea ze Szwecji. W kategorii Zwyciężczyni Klubu Suka jak i Zwycięzca Klubu Pies, puchary ufundował patron honorowy wystawy, senator Adam Szejnfeld.

Organizatorami wystawy byli: Klub Rottweilera w Polsce oraz Związek Kynologiczny w Polsce, oddział w Chojnicach – Andrzej Szustkiewicz, Dariusz Ekiert i Paulina Kanecka.

***

Rottweiler to pies pewny siebie, zrównoważony, z temperamentem i pasją do pracy, który nie lubi bezczynności. Nie straszny mu długotrwały wysiłek fizyczny i psychiczny, a jednocześnie potrafi skupić się na zadaniu.

Choć wyróżnia go silny popęd walki i duże poczucie własności, to prawidłowo wychowany i traktowany jak pełnoprawnym członek rodziny jest spokojny i przewidywalny. Kocha właściciela, jest lojalny wobec domowników, zaakceptuje też gości. Bez problemu odda właścicielowi kość czy ulubioną zabawkę, ale z determinacją broni jego rzeczy i swojego terenu przed obcymi. Wysoki próg pobudzenia sprawia, że nie daje się łatwo wyprowadzić z równowagi, ale gdy to nastąpi, reaguje szybko i gwałtownie.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#WystawaPsów #Szamocin #Wielkopolsa #Psy #senatorSzejnfeld #Szejnfeld #ZwiązekKynologicznyWPolsce #ZwiązekKynologiczny

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)