Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

W Chodzieży debata o przyszłości przedszkoli

Redaktor admin on 24 Luty, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld spotkał się z burmistrzem Chodzieży Jackiem Gurszem, wicestarostą chodzieskim Mirosławem Juraszkiem oraz chodzieskimi radnymi w sprawie reformy chodzieskich przedszkoli. Spotkanie odbyło się 23 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Chodzieży.

Poseł Adam Szejnfeld zainteresowany był planem reorganizacji i zmian własnościowych w chodzieskich przedszkolach, szczególnie wpływem planowanych zmian na potrzeby miejscowej społeczności w zakresie wychowania i edukacji przedszkolnej dzieci. Podczas spotkania omówiono sytuację miasta oraz sytuację ekonomiczną placówek, a także wpływ planowanych zmian na miejscowy rynek pracy.

Losy przedszkoli w Chodzieży rozstrzygną się podczas specjalnej sesji, która odbędzie się 24 lutego br. Radni będą głosowali nad tzw. uchwałami intencyjnymi w sprawie ewentualnego przekształcenia placówek. Wcześniej w tej sprawie odbyły się konsultacje społeczne, podczas których burmistrz Jacek Grusz spotykał się z mieszkańcami i objaśniał im, na czym mają polegać planowane zmiany.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)