Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Z serca pomoc….

Redaktor admin on 17 Sierpień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W Czarnkowie odbył się wspaniały w swojej idei oraz realizacji koncert pn. „Leczymy sercem. Gramy z sercem”. Impreza w czarnkowskim amfiteatrze została zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych, ich Rodzin i Przyjaciół „Żyjmy Godnie”. Takie akcje pokazują jak wielką drogę polskie społeczeństwo przeszło w ostatnim dwudziestoleciu. Jestem niezwykle dumny z tego, że tak wielkie serca posiadają mieszkańcy Czarnkowa. Mam nadzieję, że moje skromne podarki znajdą zainteresowanie podczas dzisiejszej licytacji, a państwo ponownie okażecie hojność, by pomóc Paulinie, Wojtkowi oraz Michałowi, mówił poseł Adam Szejnfeld podczas koncertu dobroczynnego, który odbył się 15 sierpnia br. w Czarnkowie.

Koncert „Leczymy sercem. Gramy z sercem” został zorganizowany przez Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych, ich Rodzin i Przyjaciół „Żyjmy Godnie”. Podczas imprezy można było nabyć cegiełki Centrum Wolontariatu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnkowie a także wziąć udział w licytacji charytatywnej. Fanty na licytacje przekazał m.in. poseł Adam Szejnfeld. Były to książka z niepublikowanym wcześniej wywiadem udzielonym przez Kazimierza Górskiego, wraz z autografem posła oraz ozdobna patera, którą poseł otrzymał od władz miasta Moskwy stolicy Federacji Rosji. Patera prezentuje złoty herb ze św. Jerzym walczącym ze smokiem.

Uczestników wydarzenia do szczodrych datków zachęcali artyści regionalni oraz krajowi m.in. Piotr Bugzel – polski Elvis. Podczas koncertu odbył się także konkurs „Jaka to melodia”, w którym udział wzięli wiceburmistrz Czarnkowa, ks. proboszcz Parafii Marii Magdaleny oraz Komendant Powiatowej Komendy w Czarnkowie.

Całą zebraną sumę podczas koncertu organizatorzy przekazali na leczenie i  rehabilitację Pauliny, Michała oraz Wojtka.

***

Apeluję do wszystkich osób wielkiego serca o pomoc finansową dla Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Przyjaciół “Żyjmy Godnie” (KRS 0000358215), mieszczącego się przy ul. Rybaki 3, 64-700 Czarnków.

Wpłat można dokonywać na poniższy nr konta:

72 1240 3709 1111 0010 3407 2555

Adam Szejnfeld

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)