Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Złote Herby rozdane

Redaktor admin on 27 Luty, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld wziął udział w uroczystości wręczenia Złotych Herbów. To już kolejna, XIII edycja tego wydarzenia promującego najlepsze produkty, usługi, placówki handlowe oraz wydarzenia gospodarcze, które miały znaczący wkład w rozwój Powiatu Złotowskiego w 2011 roku. Uroczystość odbyła się 25 lutego br. w Złotowie.

Na terenie Powiatu Złotowskiego działa wiele firm i instytucji, mających ogromny wpływ na jego rozwój. Dziś najlepszym z nich, już po raz XIII,  wręczone zostaną Złote Herby, nagrody za wkład w promocję Powiatu Złotowskiego i jego rozwój. Dołączą one do grona, dzięki któremu nie tylko Powiat Złotowski, ale i cały region Północnej Wielkopolski nie pozostaje białą plamą na gospodarczej mapie kraju. Dzięki ich działaniom, również na arenie międzynarodowej, Złotów jest tak bardzo rozpoznawalną marką, mówił poseł Adam Szejnfeld

W konkursie mogą uczestniczyć produkty, usługi, które zostały wyprodukowane lub świadczone w 2011 roku oraz placówki handlowe funkcjonujące i wydarzenia gospodarcze, które znacząco wpłynęły na rozwój regionu. W konkursie uczestniczyć mogą wszystkie podmioty gospodarcze, organizacje, stowarzyszenia i jednostki budżetowe z terenu powiatu złotowskiego oraz gminy Łobżenica.

Zgłoszenia do konkursu w poszczególnych kategoriach dokonują sami zainteresowani lub organizacje, stowarzyszenia, samorządy gospodarcze, jednostki samorządu terytorialnego, itp.

Tegorocznymi zwycięzcami zostali:

  • Kategoria Handel – zwyciężyła firma DREW-MAR Mariusz Śniatała w Jastrowiu
  • Kategoria Produkcja mała – Gospodarstwo Ogrodnicze Andrzej Olejarz w Nowym Dworze
  • Kategoria Produkcja duża – Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Złotowie, REK-SWED Sp. z o.o. w Blękwicie
  • Kategoria Usługi Małe – Panaceum s.c., Joanna i Jerzy Stępień Panaceum Przychodnia Lekarska w Złotowie, Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Olivia, Joanna Stelmach, Karolina Buzała w Złotowie
  • Kategoria Usługi Duże – Zakład Ogólnobudowlany Glaz-Man s.c., Bogusław Manikowski & Ryszard Manikowski w Złotowie
  • Kategoria Agrobiznes – Gospodarstwo Rolne Jan Klimas w Sławianowie
  • Kategoria Wydarzenie gospodarcze roku – Urząd Miejski w Złotowie, za budowę promenady wokół Jeziora Miejskiego.
  • Wyróżnienie specjalne, w postaci statuetki Złotego Herbu 2011, powędrowało do firmy Asta-Net za budowę stacji nadawczych w Złotowie oraz Okonku.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)