epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

40 lat minęło jak jeden dzień…

Redaktor admin on 13 Sierpień, 2019 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Rodzinny Ogród Działkowy „Pod lipami” w Pile obchodził swoje czterdziestolecie. Gośćmi uroczystości byli m.in. Adam Szejnfeld, poseł i europoseł Wielkopolski Północnej oraz Piotr Głowski, prezydent Piły.

Były nagrody odznaczenia i wyróżnienia, ale przede wszystkim była radość, przyjaźń i zabawa. Tego w dzisiejszej Polsce, w której zaszczepia się wzajemną wrogości i brak szacunku jednych do drugich, jest już coraz mniej. Dlatego Adam Szejnfeld nie tylko gratulując działkowiczom dotychczasowych osiągnieć, bardzo serdecznie dziękował działkowiczom za to, że mogą być tak wspaniale życzliwi, radośni i to nie tylko we własnym gronie, ale również i dla innych.

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, ul. Śródmiejska 20/1.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#Piła #PowiatPilski #ŚwiętoPlonów #ROD #Święto #SilniRazem #SzóstkaSchetyny #UzdrowićPolskę #POrozmawiajmy #PlatformaObywatelska #KoalicjaObywatelska #TwojSztab #ProgramPOSilnaPolska #AdamSzejnfeld #szejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)