Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Sesja miasta Piły. Gratulacje i życzenia dla Szejnfelda.

Redaktor admin on 27 Sierpień, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

27 mln euro to potencjalne pieniądze, które miasto Piła i ościenne gminy mogą otrzymać w nowej perspektywie finansowej dzięki inicjatywie posła Adama Szejnfelda – powiedział na Sesji Miasta Piły prezydent Piotr Głowski. Prezydent przypomniał także wkład posła Szejnfelda w realizowany właśnie remont Dworca PKP w Pile. Przewodniczący Rady Miast oraz Prezydent pogratulowali także posłowi Szejnfeldowi zdobycia mandatu posła do Parlamentu Europejskiego. Adam Szejnfeld jest pierwszym reprezentantem Piły oraz Wielkopolski Północnej w Europarlamencie, co jest wydarzeniem historycznym dla naszego subregionu. Sesja miła miejsce w dniu 26 sierpnia br.

Kilka tygodni temu rozpoczęła się moja kadencja w Parlamencie Europejskim. Za kilkanaście tygodni natomiast zakończy się państwa kadencja w samorządzie miasta Piły. Chciałbym podziękować za kwiaty i życzenia a jednocześnie pogratulować państwu radnym, panu przewodniczącemu oraz liderowi pilskich samorządowców, panu prezydentowi Piotrowi Głowskiemu, państwa osiągnięć na niwie rozwoju miasta Piły oraz wkładu w rozwój powiatu pilskiego i całej Wielkopolski Północnej. Życzę jednocześnie powodzenia w nadchodzącej kampanii wyborczej. Jestem przekonany, że ta dobra passa dla Piły będzie kontynuowana także i w nowej kadencji, w nowej perspektywie finansowej. Wszystkiego dobrego – powiedział poseł Adam Szejnfeld, dziękują włodarzom miasta.

Sesja miasta miała miejsce w dniu 26 sierpnia br.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)